Кошик
477 відгуків
Обробка замовлень здійснюється на протязі 24 годин
+380 (97) 531-11-33
+380 (66) 202-86-95

Пральний порошок українського виробника

Пральний порошок українського виробника

Пральні порошки від українського виробника «Укрвторгресурс» Це робиться для всіх типів пральних машин, а також ручної прання. Вони чудово розчиняються при температурі води від 30C і містять комплекс ензимів, завдяки яким навіть найміцніші плями відмирають. Знеболювальні засоби для прання містять оптичний відбілювач, який надає білим речам блискучу білизна і водночас не зашкодить кольоровим виробам.

Стильні порошки українського виробництва компанії "Укрвторгресурс"

Стильні порошки компанії не містить фосфатів, тому вони не тільки відрізняються екологічною перевагою від конкурентів на ринку, але й 100% безпекою для ваших дітей. У свою чергу ароматичні речовини, які входять до складу, на максимальний термін зберігають свіжість і парфумований аромат білизни після прання!

Асоціація побутової хімії та засобів для прання бренду "Укрвторгресурс" є зареєстрованою торговою маркою і відповідає найвищим національним і міжнародним сертифікатам ДСТУ та ISO 9002. Для використання просто додайте засіб для прання відповідно.встановлений на упаковці засоби - прим.) По дозовці в відсік для миючих засобів або під час замочування білизни. Попередня прання не потрібна

"Укрвторгресурс", українська компанія Виготовляючи якісні (бесфосфатні) пральні засоби, які забезпечують зручність і комфорт від щоденного використання одягу та білизни, гарантують 100% чистоти і захисту білих речей від бруду. Безфосфатний пральний порошок від українського виробника використовується вже більш ніж на 132 промислових підприємствах, 57 готельних-ресторно-ресторних комплексах, 94 закладах гуртожиток, комунального і домашнього господарства.

Високості пральних порошків від українського виробника "Укрвторгресус":

  • Ефективно виводять застарілий бруд без додаткового замочування
  • Унікальна формула засобів для прання надає змогу зберегти яскравість кольорів речей
  • Вистірвані порошками речі зберігають свіжість і не мають надмірного аромату.
  • Вони зберігають структуру волокон і зовнішнього вигляду та білизни.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner