Кошик
477 відгуків
Обробка замовлень здійснюється на протязі 24 годин
+380 (97) 531-11-33
+380 (66) 202-86-95

Блеськообразующие добавки для гальванічних покриттів

Блескодобавки для гальванопокриття. Нікелювання, хромування, кислотне цинкування, лужне цинкування, оксидування, міднення, кадмування.

Гальванізація — це метод покриття одного металу іншим шляхом електролізу. Гальванизируют поверхні в декоративних цілях (наприклад, сріблення). У промисловості ж гальванізацію застосовують для зміцнення металевої поверхні виробів і захисту їх від впливу зовнішнього середовища, наприклад від корозії; зазвичай гальванизируют цинком (оцинковка), міддю, хромом, нікелем.

Пример гальванизации серебром (или золотом): В ёмкость с водой добавляется катализатор для усиления электропроводности воды, опускается медная (для большей электропроводности) рама с прикреплённым к ней мешочком с серебром. Также опускается вторая рама с прикреплённой металлической деталью, которую надо посеребрить. Рама с серебром присоединяется к генератору постоянного тока, на клемму «+», а раму с деталью — на клемму «-», включается генератор. Ионы серебра под воздействием тока переходят в воду и оседают на металлической детали. Через некоторое время получается посеребрённая деталь.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner