Кошик
474 відгуків
Обробка замовлень здійснюється на протязі 24 годин
+380 (97) 531-11-33
+380 (66) 202-86-95

Лабораторне обладнання оптом

Лабораторне обладнання оптом

Процес оснащення лабораторії - важлива і відповідальна задача. Від можливостей і якості кожного приладу залежить її продуктивність і, зрештою, ширина спектра проведених досліджень. Якщо вашої організації необхідно придбати лабораторне обладнання, реактиви, лабораторний посуд, ТОВ Харків Торг - до ваших послуг. Ми здійснюємо постачання необхідної продукції оптом для лабораторій різного масштабу, профілю, напрямки діяльності за доступною вартості.

 

Наша компанія поставляє продукцію по всій Україні. Міжнародні стандарти якості, індивідуальний підхід до всіх замовників, сертифікований сервіс, рішення для різних бюджетів, всіх видів лабораторій, власна служба доставки – в результаті, наші клієнти повністю впевнені в пропонованої нами продукції від виробника.

 

У нас можна придбати таке обладнання для лабораторій:

 

  • ареометри,
  • гігрометри,
  • манометри,
  • термометри,
  • посуд лабораторний,
  • з'єднувальні елементи,
  • годинник, спиртовики лабораторні

 

та інше обладнання за хорошими цінами.

 

Представлені найменування стануть помічниками в роботі лабораторії, яка займається науковими дослідженнями, обчисленнями формул і виконує дослідження в будь-якому місті, включаючи Київ, Дніпропетровськ.

 

Лабораторні прилади – окремий клас обладнання, що використовується для дослідження твердих тіл, сипучих матеріалів, рідин. Більша частина галузей вимагає використання спеціалізованих лабораторних приладів. Їх застосування значно спрощує роботу спеціалістів, скорочує тимчасові витрати на рішення поставлених завдань.

Наше обладнання для хімічної лабораторії задовольнить потреби будь-яких галузей і підприємств: навчальних, медичних і т. д. Опис, який супроводжує прилади, допоможе швидко їх освоїти. Таке оснащення вимагає врахування розташування, площі приміщення, бюджету на оснащення тощо

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner