Кошик
477 відгуків
Обробка замовлень здійснюється на протязі 24 годин
+380 (97) 531-11-33
+380 (66) 202-86-95

Хлор для дезінфекції

Хлорне вапно в асортименті нашого інтернет-магазину представлена трьох сортів, що містять відповідно 35, 32 і 26 % активного хлору. Хлорне вапно, що містить менше ніж 15% активного хлору для дезінфекції непридатна. Активним хлором називають то його кількість може вичавити з хлорного вапна розведена соляна або сірчана кислота. Використовують для дезінфекції при кишкових інфекціях та інфекціях дихальних шляхів. Володіє вирулецидні, бактерицидними, спороцидными і фунгіцидними властивостями.

Методичні вказівки щодо застосування хлорного вапна для цілей дезінфекції

Хлорка суха у вигляді порошку застосовується для знезаражування рідких виділень хворого (мокрота, блювання, сеча, рідкий кал) і дезінфекції місць виплоду мух. Для приготування робочих розчинів використовують освітлений 10 %. (матковий) розчин хлорного вапна. Застосовується переважно для дезінфекції лікувально-профілактичних і житлових приміщень при кишкових і крапельних інфекціях. Сухе хлорне вапно має стійкий неприємний, подразнює слизові оболонки очей і дихальних шляхів, знебарвлює тканини, викликає корозію металу.

Популярні запити: норма витрати хлорного вапна, як приготувати дезінфікуючий розчин хлорного вапна, інструкції щодо використання миючих та дезінфікуючих засобів, хлорне таблетка на скільки літрів води, хлорне вапно застосування в сільському господарстві, гашене вапно для грунту купити, вапно негашене ціна україна

Двотретинноосновна сіль гіпохлориту кальцію (ДТСГК) містить 47-52 % активного хлору. Застосовують у вигляді сухого порошку, неосвещенного і освітленого розчинів для дезінфекції води, виділень хворого, стін, підлоги, меблів, посуду, грунту. Розчин готують за ЗО хв до застосування. Натрієва або калієва сіль дихлорізоціанурової кислоти (НСДХИК) містить 56-60% активного хлору. Використовують у вигляді 0,1-0,3 %, Іноді 3-5 % водних розчинів. На основі цієї солі синтезовані препарати хлордезин і хлорцип з меншим вмістом активного хлору.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner