Олія шипшини холодного пресування
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: рр
- +380 (97) 531-11-33Надежда Гл. менеджер
- +380 (50) 445-22-60Надежда Гл. менеджер
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 17:00 Вівторок 09:00 - 17:00 Середа 09:00 - 17:00 Четвер 09:00 - 17:00 Пʼятниця 09:00 - 17:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Харків
- +380 (97) 531-11-33Надежда Гл. менеджер+380 (50) 445-22-60Надежда Гл. менеджерНадеждаг. Харьков улица Полевая 91, Харків, Україна+380504452260
Олія Шипшина, холодного пресування
Цвет: буро-зеленого або золотисто-жовтогарячого кольору.
Запах: легкий специфічний запах, гіркуватий смак
Метод отримання: отримують із насіння шипшини майського або коричного (шипшина травневу або коричнева — Rosa majalis Herrm., Rosa cinnamomea L.), сімейство рожеве — Rosaceae.
Щільність: 0.900 – 0.950
Число омилення: 169 – 191
Йодне число: 180 – 195
Жирнокислотний склад:
З'єднання жирних кислот
- альфа-ліноленова кислота, % — 24-29;
- лінолева кислота, % — 41-51;
- олеїнова кислота, % — 13-18;
- пальмітинова кислота, % — 3-8;
— стеаринова кислота, % 1-3.
токоферол (tocopherol — вітамін E)
каротиноїди (carotenoids — провітаміни А) Це комора вітаміну А — натуральний ретинол.
вітамін С
Лікувальні властивості:
Олія шипшини — це чудовий натуральний жовчогінний засіб. Його корисно вживати у разі холецистистину, гепатиту та інших захворювань, пов'язаних зі погіршенням процесу жовчовідділення.
Сприятливо воно впливає і на секрецію шлункового соку, у зв'язку, з чим рекомендується за різних форм гастриту.
Вважається, що у разі регулярного застосування олії шипшини відбувається зниження рівня холестерину в крові. Це, по-перше, є профілактикою серцево-судинних захворювань, а по-друге, допомагає в боротьбі із зайвою вагою.
Олія шипшини корисна також пацієнтам, які страждають на атеросклероз, позаяк зміцнює стінки кровоносних судин і перешкоджає утворенню атеросклеротичних бляшок, одночасно сприяючи розсмоктуванню вже наявних.
Олія шипшини часто рекомендують як краплі для носа у разі ринітів, фарингітів та інших захворювань слизових носа та горла.
Крім яскраво окресленого оздоровчого впливу на організм, олія шипшини є ефективним антидепресантом. Його містять у щоденний раціон для боротьби з нервовими розладами, для позбавлення невпевненості у власних силах і загалом для підняття душевного настрою.
Косметична дія:
Олія шипшини прискорює процес загоєння різних пошкоджень шкіри, як-от опіки, тріщини, порізи тощо. Також він допомагає усунути косметичні дефекти шкіри, як-от рубці, шрами та плями після прищів.
Застосування олії шипшини чудово допомагає в боротьбі зі старінням шкіри, запобігає появі зморщок на обличчі, згладжує вже наявні зморшки, і добре підвищує пружність і еластичність шкіри. Крім того, цю олію широко використовують для зменшення пігментації шкіри та вирівнювання її поверхні. А також його застосування рекомендується як цілющий зовнішній засіб у разі захворювань шкіри, як-от нейродерміт, екзема та псоріаз.
Косметична олія шипшини чудово підходить для догляду за втомленою й в'ялою шкірою обличчя, шкіри навколо очей, а також за сухою, лущеною, і чутливою шкірою. Воно є дуже легким за своєю текстурою і практично не залишає жирного блиску на шкірі.
Попри те, що олія шипшини сприяє нормалізації сальних залоз, і звуженню пор, її застосування в чистому вигляді у разі підвищеної жирності шкіри, схильної до появи прищів, вкрай не рекомендується.
Ідеально використовувати олію шипшини в догляді за ніжною й тонкою шкірою навколо очей. Його можна наносити як і самостійний засіб, так і змішувати в необмежених пропорціях із кремом для повік, яким ви щодня користуєтеся.
У разі сухої та тьмяної шкіри обличчя косметичну олію шипшини також можна використовувати, як і в чистому нерозведеному вигляді, замінюючи їм щоденний крем, так і додавати до вже наявних кремів. У разі комбінованої (змішаної) шкіри чисту олію шипшини необхідно наносити тільки на сухі зони (щітки, зону навколо губ), уникаючи Т-зони (лоб, ніс і підборіддя).
Спосіб застосування:
Пов'язки. Змочені в олії марлеві серветки лягають на уражені зони шкіри та фіксують бинтом. Пов'язки змінюють щодня.
Масаж від ожиріння проводиться сумішшю жирних олій шипшини, звіробою, оливкової та кедрової, взятих у рівних кількостях.
Масаж для шкіри, що в'яне, проводять аромасусю, що складається з 12 столових ложок олії шипшини, 3 крапель лавандового, 3 крапель лимонного та 4 крапель мелісового ефірних олій.
Протизапальна та противідна маска для обличчя. До 1 столової ложки з гіркою пшеничних висівок або перемолотих на кавомолці зерен пшениці додати 1 чайну ложку олії шипшини й 1 столову ложку настою кропиви. Усі компоненти ретельно перемішати, кашку нанести на обличчя. Через 30 хв змити теплою водою.
Маска очисна, живильна, зволожувальна для сухої шкіри. 2 столові ложки вівсяного борошна, білок із 2 курячих яєць, 1 столову ложку меду, 1 чайну ложку олії шипшини, 1 чайну ложку олії волоського горіха перемішати до отримання однорідної маси. Суміш нанести на обличчя на 30 хв, після чого змити теплою водою.
Зберігати: Зберігати в щільно закритій темній тарі. Після відкриття зберігати тільки в холодильнику.