Олія Ши (рідка), рафінована
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: пп
- +380 (97) 531-11-33Надежда Гл. менеджер
- +380 (50) 445-22-60Надежда Гл. менеджер
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 17:00 Вівторок 09:00 - 17:00 Середа 09:00 - 17:00 Четвер 09:00 - 17:00 Пʼятниця 09:00 - 17:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Харків
- +380 (97) 531-11-33Надежда Гл. менеджер+380 (50) 445-22-60Надежда Гл. менеджерНадеждаг. Харьков улица Полевая 91, Харків, Україна+380504452260
Олія Ши (рідка), рафінована
Ботанічна назва: Butyrospermum Parkii.
Ботанічна сім'я: Sapotacеes.
Спосіб отримання: Отримують із олії Ши за низької температури, потім фільтрують.
Використовувана частина рослини: Орешки.
Якість: 100% чисте та натуральне, рафіноване.
Зовнішній вигляд: оліїста рідина.
Опис рослини:
Бутироспермум — тропічне дерево 15-20 м заввишки з густою темно-зеленою листовою, запашними коричневими квітками та дуже товстою корою, що дає змогу витримувати бурхливі в савані пожежі. Доросле дерево приносить від 15 до 20 кг плодів.
Плоди схожі на маленьке авокадо з ароматною м'якоттю. Майже половина вмісту м'якоті кісточки припадає на частку «олії». За твердістю деревини бутироспермум схожий на дуб. У дерева ши в Африці багато назв: у Волофі його називають karite, у Пеулі — kare або kolo, у Бамбарі — se (відсюда й англійська назва shea — ши). Походження й поширення рослини.
Бутироспермум росте на африканському континенті в лісостійкій савані на території між Амстердамом і Нігерією. Він ендемічний, тобто може рости й плодоносити тільки на досить обмеженій території. Спроби розширити ареал його вирощування поки залишаються безрезультатними. Бутирозпермум як жиромаскова рослина культивується в Західній Африці (Гана,ity, Малі) і Судані.
Опис:
Олія карите (ши) являє собою щільну олію з легким кремовим відтінком, що складається переважно з тригліцеридів (до 80%) і неомильних жирів (до 17%).
Воно чудово захищає шкіру та волосся в умовах спекотного африканського клімату. Багато наукових досліджень підтвердили, що люди, які використовують олію ши, майже не страждають від шкірних хвороб, а їхня шкіра разюче гладка та пружна.
Олія ши проявляє зволожувальну, м'якшувальну, антисептичну, протизапальну, регенерувальну, захисну дію та є гарним поживним засобом для шкіри.
Регулярне використання олії карите покращує колір обличчя, ущільнює текстуру шкіри, підвищує тонус і пружність, сприяє зменшенню глибини зморщок. Спостерігається виражений регенерувальний ефект, можливо, пов'язаний із дією неомильних жирів, які активізують синтез колагену. Ці властивості дають змогу використовувати олію карите як активний компонент у програмах для чутливої та пошкодженої шкіри, у регенерувальних і anti-age програмах і препаратах.
Олія є ефективним засобом захисту шкіри від агресивних впливів зовнішнього середовища, зокрема ультрафіолетового випромінювання (і тому найпопулярніша в денній косметиці).
Його використовують для догляду за ніжною чутливою шкірою дітей, а також за зрілою і шкірою, що в'яне. Як лікувально-профілактичний антисептичний засіб олія ши застосовують у разі проблемної шкіри, дерматозів, екземи, псоріазу, тріщин, опіків (зокрема сонячних), а також для пом'якшення й усунення подразнень. Як протибольовий і протизапальний засіб його використовують у разі болів у м'язах і суглобах.
Олія в чистому вигляді добре наноситься й чудово вбирається в шкіру, залишає на шкірі приємне відчуття гладкості та м'якості. Під час проведення масажу олія чудово ковзає й не залишає після процедури відчуття жирності та липкості на шкірі.
Воно є універсальним активним інгредієнтом із чудовою пом'якшувальною та зволожувальною дією і здатністю сповільнювати старіння. За своїми якостями воно анітрохи не поступається будь-якому з відомих емолентів.
Свойства:
- лікування шкіри, що в'яне, та запобігання утворенню зморщок;
- активізує синтез колагену;
- захисна та регенерувальна дія, зокрема захист від УФ-випромінювання;
- пом'якшення подразнення й тріщин на шкірі;
- пом'якшує, надає шкірі шовковистості;
- зволожувальні та протизапальні властивості;
- поліпшення вивільнення полярних активних інгредієнтів;
- запобігає зневодненню волосся;
- оживляє та відновлює сяйво та силу пошкодженого волосся;
- захищає і продовжує колір волосся;
- надає волоссю блиску.
Застосування:
- креми та бальзами — догляд за чутливою шкірою,
- молочко після засмаги, щоб заспокоїти шкіру від випромінювання шкідливих УФ променів,
- холодні-креми, поживні для сухої та зневодненої шкіри,
- шампуні та кондиціонери для волосся,
- бальзами та маски для сухого волосся,
— креми або маски для захисту кольору волосся.
Синергія:
- для догляду за подразненою шкірою: ЕМ лаванди, ромашки або блакитного кипариса,
- для м'якого догляду за чутливою, жирною шкірою: календули СО2,
- для боротьби з подразненням шкіри: гідролат римської ромашки та деревію,
- для блиску волосся: кераміди, рицинова олія, ЕМ іланг-ілангу,
- для догляду за світлим волоссям: ЕМ німецької ромашки, гідролат ромашки, порошок куркуми.
Зберігання: Стабільна рослинна олія. Зберігати в сухому місці, далеко від джерел тепла та світла.