Олія рисових висівок, рафінована
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: абр
- +380 (97) 531-11-33Надежда Гл. менеджер
- +380 (50) 445-22-60Надежда Гл. менеджер
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 17:00 Вівторок 09:00 - 17:00 Середа 09:00 - 17:00 Четвер 09:00 - 17:00 Пʼятниця 09:00 - 17:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Харків
- +380 (97) 531-11-33Надежда Гл. менеджер+380 (50) 445-22-60Надежда Гл. менеджерНадеждаг. Харьков улица Полевая 91, Харків, Україна+380504452260
Олія рисових висівок, рафінована
Зріст рису олія/Oryza Sativa/
INCI: Oryza Sativa germ oil
Ботанічна назва: Oryza Sativa
Синоніми: Oryza Sativa germ oil, rice germ oil, rice oil, refined rice germ oil, рисова олія
Властивості рисової олії:
Олія рисових висівок містить вітамін Е та натуральні антиоксиданти й завдяки цьому є досить стабільною олією. Використовується в кремах і має природний сонцезахисний чинник (низький). Мило з нього виходить трохи м'якшим, ніж мило з оливкової олії. Мило тільки з рисової олії вимагає більше часу для загусання. Піна виходить м'яка, кремова, проте не така розкішна. Мило має гарні властивості з догляду.
Колір: блідо-жовтий.
Аромат: слабкий характер.
Метод отримання: У зародках рису міститься від 8 до 16% олії, яка витягується методами пресування або екстракції (в останньому випадку олія піддається рафінуванню).
Розчинність: У воді не розчиняється
Характеристики:
Йодне число: 102
Число омилення: 190
Тип оливи: напіввисихаюча
Хімічний склад олії:
леїнова кислота (38-43%), лінолева кислота (32-43%), пальмітинова кислота (15-20%), протеїни, вітаміни групи B — В1, В2, В3, В6, мікроелементи — цинк, залізо, калій, сірку, фосфор, лінолеву кислоту, ліноленову кислоту та олеїнову, різні натуральні антиоксиданти — токоферол, токотрієнтол оризанол и сквален. У комплексі всі ці антиоксиданти натурального походження діють набагато ефективніше в боротьбі з вільними радикалами, ніж найпопулярніший альфа-токоферол (вітамін Е). Олія зародків рису містить високий відсоток токоферолу (вітаміну Е). Оскільки тільки в рисовій олії трапляється комбінація токоферолу, токотрієнолу оризанола и сквалену, багато фармацевтичних компаній перейшли на виробництво натурального вітаміну Е з олії зародків рису, а не зародків пшениці, як раніше.
Жирні кислоти:
Олеїнова — 43,6%;
Лінолева — 38,3%;
Пальмітинова — 12,8%;
Стеаринова — 2,0%;
Ліноленова — 0,8%;
Арахінова - 0,6%;
Ейкозенова - 0,4 %;
Пальмітолеїнова - 0,1%;
Косметичне застосування. Олія в косметології
Рисова олія в косметології має високу властивість зберігати вологу, має чудові зволожувальні та захисні властивості. Легко та швидко вбирається в шкіру, часто використовується в сонцезахисних засобах. Ця олія гіпоалергенно.
Олія зародків рису є сировиною у виробництві свічок і мила. Віск, який витягується з цієї олії, використовується в промисловій косметиці, зокрема у виробництві помад.
Олія рисових висівок має властивості:
- впливає на волосся. Саме тому олія із зародків рису в поєднанні з ферулінової кислотою входить до більшості засобів, що допомагають доглядати за віями та бровами;
- покращує стан тонкого та пошкодженого волосся (у косметології широко застосовується в масках для волосся);
живить і захоплює будь-яку, навіть найчутливішу шкіру обличчя завдяки наявності натуральних антиоксидантів, що продовжують молодість шкіри; - олія гіпоалергенно, тому підходить для догляду за дитячою шкірою;
- легко вбирається й не закупорює пори;
- сприяє регенерації шкірного покриву, запобігає появі зморщок, підвищує пружність і еластичність шкіри обличчя;
- має протизапальну та пом'якшувальну дію; зберігає вологу, зволожує й захищає шкіру.
Лікувальні властивості:
Приблизно 80 000 т. цієї оливи продається щорічно тільки в Японії. Олія рисових висівок має великий попит в Японії, Індії та інших азійських країнах. Олія рисових висівок має високу фармакологічну активність. Зокрема, його вживання сприяє ефективнішому зниженню рівня холестерину в плазмі крові проти інших рослинних олій, багатих на лінолеву кислоту. Цей ефект пов'язують із наявністю в олії гамма-оризанолу та його компонентів — тритерпенових спиртів і, можливо, токотрієнолов. Є також дані про перегонотропний і стимулювальний гіпоталамус активності уоризанолу.
Рисова олія є природним антиоксидантом, джерелом вітаміну E (токотрієнтол і токоферолу) і комплексу антиоксидантів (гамма-оризанолу і сквалена). Ці речовини допомагають боротися з вільними радикалами в організмі людини та уповільнюють старіння.
Рисова олія рекомендується для нормалізації рівнів холестерину крові та запобігання серцево-судинним захворюванням.
Застосування в кулінарії:
Крім косметології та фармакології, олія застосовується як базова олія до 30% або як спеціальна олія для смаження. Рисова олія має приємний смак і підвищену стійкість до високих температур за тривалого нагрівання, порівнюючи з іншими оліями. Ідеально підходить для тривалого смаження ваших улюблених страв (картопля, курки, риби).
Незамінна під час тушкування м'яса, морепродуктів і овочів. Рисова олія також стійка і до низьких температур. Воно додасть легкого аромату салатам у поєднанні з вишуканими оцтами та заправками.
Ідеально для смаження та фритюру, особливо смаженої картоплі та картоплі-фри.
Використовується для додавання у випічку та змащування форми для випікання.
Зберігання:
У разі дотримання герметичності паковання понад 1 рік. Зберігати в щільно закритій темній тарі. Після відкриття зберігати в холодильнику. Тримати якомога далі від світла та тепла.