Олія нім (маргози) батер, нерафінована
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: ним
- +380 (97) 531-11-33Надежда Гл. менеджер
- +380 (50) 445-22-60Надежда Гл. менеджер
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 17:00 Вівторок 09:00 - 17:00 Середа 09:00 - 17:00 Четвер 09:00 - 17:00 Пʼятниця 09:00 - 17:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Харків
- +380 (97) 531-11-33Надежда Гл. менеджер+380 (50) 445-22-60Надежда Гл. менеджерНадеждаг. Харьков улица Полевая 91, Харків, Україна+380504452260
Олія Нім (маргози) батер, нерафінована
Олія нім (маргоза)/Azadirachta indica/
INCI: Azadirachta Indica
Ботанічна назва: Melia azadirachta, Oleum Melia
Синоніми: Німба, Маргоза, Мелія індійська, Мелія ацадирахту, Азадирахта індійська, Перська лілія, Перська крейда або Індійське тюльпанове дерево.
Колір: темно-желтый
Аромат: часниковий
Опис:
Важка темна олія, гірка на смак, з часниковим запахом. Олія добувають із кісточок плодів холодним способом пресування. Дуже насичена олія, багата на вітамін Е та необхідні амінокислоти. Містить природні антибіотики, мідь, алкалоїд маргозин, стерини та інші речовини. Олія й екстракт мають ранозагоювальні, протизапальні властивості. Застосовують у засобах для комплексної терапії шкірних захворювань — екземи, псоріазу, вугрової хвороби, дерматитів.
Хімічний склад олії Нім:
Гліцериди олеїнової (50%), пальмітинової (18%), стеаринової (15%), лінолевої (13%), арахідонової (2%) кислот, гіркі речовини, а також деякі сірковмісні сполуки.
Містить природні антибіотики, мідь, алкалоїд маргозин, стерини та інші речовини, багате на вітамін Е та необхідні амінокислоти.
Хімічні та фізичні параметри:
Щільність за 25°C - 0,928;
Показник заломлення за 40 °C — 1,462;
Число омилення, mg KOH/g, 196;
Йодне число: 65-80
Вміст, azdirachtin, ppm, 3497.
Вміст жирних кислот:
Лауринова кислота — 0,1%
Пальмітинова кислота — 25,10%
Пальмітолеїнова кислота — 0,40%
Стеаринова кислота — 4,50%
Олеїнова кислота — 53,50%
Лінолева кислота — 15,50%
Арахідонова кислота — 2,00%
Ліноленова кислота — 1,00%
В олії знайдено трохи гірких лимоноїдів (нортритерпеноїди), а також німбін, дезацетилнімбін, німбастерол і приблизно 0,4% похідних сірки.
Застосування олії Нім
Косметична дія
- зволожує та регенерує шкіру, відновлює її еластичність;
- прекрасно справляється із запаленнями і з жирною шкірою;
- у разі регулярного застосування шкіра набуває свіжого та здорового вигляду;
- усуває запальні, обмінні та алергічні захворювання шкіри;
- використовується для усунення вугрової висипки, для профілактики загострень і комплексного лікування нейродерміту, псоріазу, екземи, кропивниці, фурункульозів.
Лікувальна дія
- Має антисептичну, антивірусну, антигрибкову дію;
- використовується проти лупи;
- одне з найсильніших кровочисників і детоксикувальних засобів; зменшує жар і усуває токсини, наявні в організмі за більшості запальних захворювань шкіри та у разі виразу слизових;
- сильний жарознижувальний засіб, ефективний у разі малярії та простудних захворювань, що супроводжуються перемежувальною або періодичною лихоманкою;
- можна використовувати у всіх випадках, коли показана очисна терапія або необхідно знизити вагу. Вона видаляє чужорідні та надлишкові тканини, надаючи водночас зв'язувальну, що сприяє загоєнню.
- зменшує і зупиняє біль, містить до складу компоненти, які зменшують лихоманку, які можуть допомогти в загоєнні, опіків, у разі розтягувань зв'язок, болів у суглобах і м'язах, болів у вусі, і головного болю;
- ефективно проти шкірних хвороб (крапивниця, екзема, що стрибає, лишай), паразитарних інфекцій, лихоманки, маляріє, кашле, жаги, нудоти, люте, діабет, пухлини, ожиріння, артрит, ревматизм, жовтуху.
Методики застосування:
В Індії олія нею вважається універсальним лікарським засобом. Його застосовують для захисту від комарів, кліщів, а також для захисту рослин від комах і паразитів (профілактика та знищення — завдяки здатності пригнічувати їхнє розмноження): гусениці, личинок жуків, пряди, павутинних кліщів, червців, вошей тощо.
Олія нею вважається екологічно безпечним інсектицидом (див. Рішення Європейської концепції з екологічно чистого виробництва сільськогосподарської продукції No 1488/97 від 29 липня 1997 р.).
Зовнішнє застосування оливи Нім:
1. Догляд за шкірою (вугровий висип, паразити, грибки, шкірні інфекції).
Наносити на уражені зони шкіри, попередньо розбавивши олію німа іншою олією.
2. Застосування як ветеринарного препарату.
— для догляду за шерстю — додавати в шампунь для собак, кішок, корів, коней, овець.
— для відлякування комарів, мух і мушок — обприскувати коней і корів із пульверизатора (особливо влітку).
3. Боротьба з комарами.
Олія німа в чистому вигляді або в суміші з іншою олією нанести на шкіру тонким шаром у такий спосіб, щоб утворилася захисна та репелентна плівка.
4. Захист рослин від паразитів (профілактика та знищення).
У пульверизаторі приготувати водний розчин олії німа (у концентрації 5-10%). Перед застосуванням інтенсивно збовтати. Розпилювати на рослини.
5. Усунення вошей і бліх.
Додати кілька крапель олії німа в звичайну кількість шампуню на одне миття.
6. Захист від кліщів.
У пульверизаторі приготувати водний розчин олії німа (у концентрації 5%). Перед застосуванням інтенсивно збовтати. Розпилювати в місцях ризику проникнення кліщів (матраці, фіранки). Перед обробленням необхідно на непомітному місці перевірити тканину на стійкість.
Протипоказання та запобіжних заходів:
Не приймати всередину!
Олія маргози, отримана методом холодного пресування, у чистому вигляді може викликати відчуття печіння та свербіння.
Не рекомендується застосовувати у разі сильної втоми, виснаження, а також у разі тканинної недостатності.
Аюрведа: будь-які препарати маргози не треба використовувати у разі підвищеного рівня Вати. З огляду на це, під час вагітності рекомендується використовувати цю оливу з обережністю.
Зберігання оливи Нім.
У сухому, прохолодному, захищеному від світла місці.