Primavera Ефірна олія лаванда fein
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: PP
- +380 (97) 531-11-33Надежда Гл. менеджер
- +380 (50) 445-22-60Надежда Гл. менеджер
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 17:00 Вівторок 09:00 - 17:00 Середа 09:00 - 17:00 Четвер 09:00 - 17:00 Пʼятниця 09:00 - 17:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Харків
- +380 (97) 531-11-33Надежда Гл. менеджер+380 (50) 445-22-60Надежда Гл. менеджерНадеждаг. Харьков улица Полевая 91, Харків, Україна+380504452260
PRIMAVERA Ефірна олія Лаванда fein
Lavandula angustifolia
Аромат: свіжий квітковий і горіхово-трав'яний аромат із солодко-гірким винним або амбровим відтінком
Цвет: рухома безбарвна або жовто-зелена рідина, злегка пекучого гіркого смаку, що має запах свіжих квіток лаванди з відтінком деревини.
Виробник: Primavera Life, Німеччина
Невеликий чагарник, родом із Середземномор'я, з фіолетово-блакитними квітками, з яких паровою дистиляцією або екстракцією розчинниками отримують ефірну олію. Олія лаванди виробляється в дуже великих обсягах. Якість лавандової олії дуже сильно залежить від зони вирощування сировини. Лаванду, що росте на великій висоті над рівнем моря, іноді називають «гірна лаванда». З цього різновиду виробляють олію найвищої якості. Лаванда, що росте до висоти 500 м над рівнем моря, дає олію нижчої якості. Пропорція різних елементів змінюється залежно від ґрунтових і кліматичних умов місць, де росте рослина та від погодних умов у різні роки. Наприклад, після сухого та спекотного літа в олії буде більше складних ефірів, ніж після дощовитого, тому "гірна лаванда" завжди багатші за складні ефіри, ніж рослини, що ростуть на менших висотах.
Косметична дія:
Лавандова олія є однією з найбільш активно використовуваних у косметологічній галузі ефірних олій. Вона освіжає, регенерує, сприяє глибокому оновленню й омолодженню шкірних покривів. Після нанесення засобів, що містять олію лаванди, миттєво знімаються почервоніння, набряки, лущення, подразнення, запалення, приглушується свербіж.
Лаванда ідеально підходить для спеціального догляду за ушкодженою або надчутливою шкірою, виявляє дивовижні тонізувальні властивості для втомленої та в'ялої шкіри. Знімаючи не тільки запальний висип, але й перешкоджаючи росту бактерій, лавандова олія за одночасного впливу на рівень жирових виділень і нормалізації обміну речовин ідеально підходить для обробки прищів.
У разі регулярного застосування запобігає утворенню рубців і шрамів, пігментних плям і зміна кольору шкіри. Крім того, лаванда чудово підходить і для розв'язання проблем із волоссям, зокрема пошкодженої структури, випадання, лупи та ламкості.
Лавандова олія не зараховують до алергенних, але тест на чутливість краще провести однаково. Через вплив на гормональний фон і артеріальний тиск лавандової олії не можна застосовувати під час вагітності та людей, схильних до низьких показників тиску. Крім цих, істотних протипоказань немає, але якщо ви проходите терапію засобами, що містять залізо та йод або у вас анемія, процедури з лавандовою олією краще скасувати до завершення курсу.
Цілюща дія:
У медицині широко використовують регенерувальну та регулювальну дію лавандової олії на все без винятку системи організму. Так, це аромаолія сприяє зниженню тиску, нормалізації серцевого ритму, вирівнюванню пульсу та усуненню болів у серці. Як знеболювальний засіб лавандова олія діє й на м'язові, суглобові, кісткові болі та запалення, а також судоми та застійні запалення.
Водночас ефект від олії подвійний: він впливає комплексно, сприяючи зняттю стресу та реакцій, що викликаються хворобливими відчуттями разом із сильною місцевим анестезувальним впливом. На всю нервову систему лаванда діє заспокійливо, седативно, що дає змогу використовувати це аромаолія як антидепресант, а також знеболювальний, знімальний спазми судин і запобіжний атеросклероз засобу.
З давніх-давану цінували як імуностимулятор, що допомагає «вибудувати» внутрішній захист від усіх інфекцій і вірусів. Поєднуючи заспокійливий вплив із протизапальною та дезінфікувальною, лавандова олія сприяє лікуванню всіх шкірних захворювань, зокрема після опіків, під час обморожування, екземи, пролежнів, ран і кровопідтках.
Не є винятком в універсальності лаванди та вплив на травлення, роботу жовчного міхура та печінки. Лаванда також знімає набряки, вагінети, цистити, регулює менструальний цикл. Чудовий засіб для інтимної гігієни. Аромаолія лаванди вважається чудовим детоксикантом.
Застосування:
Властивість лаванди відганяти комах упродовж сотень років використовувалося для захисту одягу від молі та інших дрібних шкідників і водночас для додання їй тонкого аромату. Лаванду також завжди застосовували для ароматизації повітря в кімнатах, вирощуючи її в горщиках або ставлячи сухі квіти у вазу. Намазавшись олією лаванди (можна в суміші з олією грейпфрута або евкаліпта), ви зможете уникнути укусів комарів та інших комах. А якщо вас вгамувала комаха, змащуйте чистим олією місце укусу. Біль швидко пройде, а в ранку не потрапить інфекція. Олію лаванди можна використовувати від бліх у тварин.
Способи застосування та дозування:
Догляд за шкірою.
Збагачення косметичних препаратів (шампунів, кремів тощо): 7 крапель олії (композиція олій) на 15 г основи (1-2 ст. ложки).
Догляд за волоссям
Під час випадання волосся: двічі на тиждень обробляйте волосся таким складом: змішайте 50 мл олії жожоба і 20 кап. лаванди, 5 кап. розмарину, 2 кап. чебрецю. Нанесіть цю суміш на волосся й обмотайте голову теплим рушником, щоб посилити її дію.
Ополіскування обличчя та волосся у разі шкірних захворювань і себореї: 5 крапель в 1 літрі води з емульгатором (сіль, сода, мед).
Масаж. Змішати 5 крапель олії (композиції олій) з 1-2 столовими ложками рослинної олії (авокадо, жожоба, зародків пшениці, виноградних кісточок тощо).
У разі опіків, ран. Нанести олію ватним тампоном. Купує біль, прискорює загоєння, зменшує утворення рубців.
Інгаляції й ароматизація приміщень.
Аромалампа: 5-7 крапель оливи з розрахунку на 15 м кв.
Аромамедальони: 2-3 краплі.
Гарячі інгаляції: у посуд із широким горлом налити окріп, накрити голову рушником і після цього додати 1-3 краплі олії. Тривалість процедури 3-6 хвилин. Заплющувати очі!
Розтирання за високої температури. Ефірні олії лаванди та ромашки блакитного кольору — 30%, жирна олія — основа — 70%.
Ванни: 4-7 крапель олії (композиції олій) змішати з 30-60 г емульгатора (сіль, сода, мед, піна для ванн, вершки, висівки тощо) і додати в наповнену ванну.
Компреси на зону проєкції ураженого органа: 5-7 крапель додати у воду або олію (300-400 г). Накласти пов'язку з марлі або полотна просоченою сумішшю на 10-40 хв. Утеплити целофаном.
Купують біль і спазми в зоні серця, печінки та нирок, у шлунку, головні, вушні болі.
У спиртовому розчині: 10 крапель на 10 мл етилового спирту. Втирати у разі грибкових уражень шкіри стоп і парші волосистої частини голови.
Спринцювання: 3-4 краплі нанести на 1/2 чайної ложки соди або меду та розвести у 200 г теплої кип'яченої води.
Протипоказання:
Протипоказано у разі індивідуальної нестерпності, епілепсії, малокровії, у перші місяці вагітності й особливо після здійснення вагітності.
Його не можна застосовувати одночасно з хімієтерапією пухлинних захворювань і прийманням йод- та залізомістких лікарських препаратів.
Люди зі зниженим артеріальним тиском можуть відчувати млявість і сонливість.
Умови зберігання.
Зберігати в щільно закупорених флаконі з темного скла за кімнатної температури в недоступному для дітей місці. Уникати потрапляння прямих сонячних променів.