Німеччина Ефірна олія гвоздики (листя)
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: ЧЧ
- +380 (97) 531-11-33Надежда Гл. менеджер
- +380 (50) 445-22-60Надежда Гл. менеджер
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 17:00 Вівторок 09:00 - 17:00 Середа 09:00 - 17:00 Четвер 09:00 - 17:00 Пʼятниця 09:00 - 17:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Харків
- +380 (97) 531-11-33Надежда Гл. менеджер+380 (50) 445-22-60Надежда Гл. менеджерНадеждаг. Харьков улица Полевая 91, Харків, Україна+380504452260
Німеччина Ефірна олія Гвоздики (листя)
Eugenia caryophyllata
Натуральна ефірна олія
Колір: легка, текчана, злегка жовта рідина, згодом набуває коричневого забарвлення.
Аромат: теплий, маслянистий, пристрасний, терпкий.
Виробник: Німеччина
Ефірна олія гвоздики виготовляють із листя однойменного дерева. Гвоздичне дерево — це тропічна вічнозелена рослина сімейства Міртових, висота якого сягає 10-12 метрів, воно має гарну пірамідальну вершину.
Косметичні властивості:
Застосування гвоздичного масла рекомендується насамперед для догляду за проблемною й нечистою шкірою, що страждає від гнійних і вугрових висипок. Це зумовлюється тим, що олія гвоздики має потужну протизапальну, антибактеріальну й антисептичну дію.
У разі регулярного використання вона допомагає позбутися прищів і запалень на обличчі, а також від різної гнійної висипки, зокрема фурункулів, і сильно загоювальних гнійних ран і виразок на шкірі.
Зокрема застосування гвоздичного масла допомагає у разі вовченя, корости, бородавок і сприяє швидкому загоєнню опіків, порізів, саден, й іншого роду пошкоджень шкіри.
Ну й також ефірна олія гвоздики може застосовуватися як освіжний і тонізувальний засіб у разі втомленої й вже втомленої шкіри обличчя.
Цілюща дія:
Ефірна олія гвоздики заслужено зайняла своє місце в медицині, його основний компонент — евгенол, який має сильну антисептичну властивість. Крім того, ефірна олія гвоздики є компонентом місцево-подразнювальних, знеболювальних, протистудних мазей і бальзамів, а в стоматології використовується як протибольовий у разі зубного болю, стоматиту, пульпіту та пародонтозу (за зубного болю змочити ватку олією гвоздики (1к) змішаною з будь-якою базовою олією (3-4 к) і прикласти до язиці).
Гвоздична олія допоможе впоратися з бронхітом, ГРЗ, застудою. Під час розтягування зв'язок роблять компрес для зниження болю та прискорення загоєння. Також добре ефірна олія допоможе у разі артриту та ревматизму, м'язових болів.
Гвоздика чудово регулює роботу шлунково-кишкового тракту, усуває кольки шлункових спазмів і газоутворення в кишківнику (масаж живота).
Сприятливо впливає і на нервову систему, знімає головний біль, допомагає підвищувати тонус матки у разі мізерних, довгих менструацій, підіймає тиск.
Інше застосування:
Дає змогу позбутися молі та підходить як ароматизатор для шаф і гардероба. Гвоздичний аромат також відлякує й інших комах — мух, мурах і комарів. За допомогою олії гвоздики можна знезаражувати повітря в приміщенні.
Широко використовується ця олія й у кулінарії — для приготування страв із дичини, риби, класичних соусів і солінь.
Для парфумерних сумішей гвоздика вважається класичною основою, водночас поєднувати її краще в дуетах із шавлією, перцем, іланг-ілангом, трояндою, бергамотом або грейпфрутом.
Як ароматизатор гвоздикову олію можна використовувати й для напоїв (як спиртних, так і безалкогольних).
Способи застосування та дозування:
- Аромакуричниця: 1-4 краплі.
- Збагачення кремів, тоніків, ополіскувачів, розчинів для промивання ран: 1-2 краплі на 1-г основи.
- Ванни: 3-4 краплі з емульгатором.
- Аплікації на ясна у разі пародонтозу: 3 краплі гвоздики + 3 краплі апельсина + 3 краплі оливкової олії наносити тонким аплікатором на ясна.
- У разі зубного болю на невеликий тампон, попередньо змочений у воді або олії та відтиснутий, нанести 1-2 краплі гвоздичного масла та прикласти до жувальної поверхні хворого зуба.
- У разі інфікування ран: промивати 2% розчином гвоздики.
- Аромамедаліни: 1-2 краплі.
- У суміші з олією наносити на тіло для відлякування комах: 3-5 крапель на 10 мл олії.
Протипоказання:
Через вплив на тонус матки та гормональний фон гвоздична олія краще не застосовувати під час вагітності.
Навіть гвоздична олія, добута з бруньок, досить активно подразнює шкіру, тому її ніколи не використовують у чистому вигляді або за високої концентрації. Оптимальна вважається 1% доза оливи в будь-якому базовому або рослинному.
Рекомендації щодо дозування перевищувати не можна в жодному разі навіть на 1 краплю оливи. Не можна поєднувати застосування цієї олії зі станами нервової збудження та гіпертонічних криз.