Німеччина Ефірна олія евкаліпта 80%, 10 мл
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: ЧЧ
- +380 (97) 531-11-33Надежда Гл. менеджер
- +380 (50) 445-22-60Надежда Гл. менеджер
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 17:00 Вівторок 09:00 - 17:00 Середа 09:00 - 17:00 Четвер 09:00 - 17:00 Пʼятниця 09:00 - 17:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Харків
- +380 (97) 531-11-33Надежда Гл. менеджер+380 (50) 445-22-60Надежда Гл. менеджерНадеждаг. Харьков улица Полевая 91, Харків, Україна+380504452260
Просимо звернути увагу натуральні ефірні олії.
Німеччина Ефірна олія Евкаліпта 80%, 10 мл
Eucalyptus globulus
Натуральна 80% ефірна олія
Аромат: свіжий, смолисто-терпкий, холодний і світлий.
Цвет: прозора легкорухома рідина, безбарвна або злегка пофарбована в жовтуватий колір
Олію евкаліпта отримують за допомогою парової дистиляції з листя й молодих гілок лікарської рослини евкаліпта. У цієї рослини є досить багато різних видів, найпоширеніший з яких — це Евкаліпт Глобуус (інші назви: евкаліпт кулястий, кульковий; блискуча). Власне й ефірна олія, отримана з цього різновиду, є найдоступнішою.
Косметична дія:
Застосування евкаліптової олії в догляді за обличчям особливо рекомендується за наявності проблемної шкіри. Це зумовлюється тим, що ця олія має досить сильну протизапальну, бактерицидну, антисептичну, антибактеріальну, і навіть антипаразитну дію. Завдяки цьому, олія евкаліпта добре допомагає у разі різних запальних процесів на шкірі обличчя, а також шкірних інфекцій (порші, фурункули, герпес).
Загалом ефірна евкаліптова олія — це чудовий засіб для догляду за жирною та проблемною шкірою обличчя. Крім того, що він допомагає позбутися прищів, він ще сприяє нормалізації сальних залоз, унаслідок чого шкіра стає менш сальною, а також має вибілювальну властивість, допомагаючи усунути землянистий колір обличчя.
Зокрема олія евкаліпта славиться своїми ранозагоювальними та знеболювальними властивостями, і допомагає відновити пошкоджені зони шкірного покриву після обморожень і різних опіків. Зокрема крапелька евкаліптової олії може усунути хімічний опік, викликаний унаслідок потрапляння на шкіру чистого сильнодіючого ефірного масла (кориця, полин, чебрецю та ін.).
Цілюща дія:
Олія має антисептичну, антибактеріальну, противірусну, протизапальну, відхаркувальну, знеболювальну, спазмолітичну, жарознижувальну та потогінну дію, стимулює регенерацію тканин, знімає набряки, сприяє насиченню крові киснем. Олія евкаліпта незамінна у разі нежитю, застуди, грипу, кашлю, ангіні, бронхіту, пневмонії, легкого туберкульозу, ревматизму, невралгії. Усуває запальні та застійні процеси органів дихання й носогорла. Має протипростудну та жарознижувальну дію, заспокоює кашель.
Ароматична олія евкаліпта — ефективний засіб проти головного болю, пов'язаного з духотою, гіподинамією та втомою.
Усуває біль, набряклості тканини у разі артритів. Гарний протиревматичний засіб.
Евкаліпт — антисептик, що ефективно усуває запалення сечового міхура, сечоводів, простати та піхви. Для жінок: усуває гострі та хронічні запалення органів репродукції. нормалізує лужний баланс вагіни, перешкоджає розвитку молочниці. Є протиерозійним засобом.
Рекомендується у разі герпесу, фурункульозу, опіків, запалень слизових оболонок шкіри, для гігієни порожнини рота.
Ефірна олія евкаліпта нормалізує травлення, знижує рівень цукру в крові та покращує вуглеводний обмін речовин. Його нерідко нагадують як засіб профілактики онкологічних захворювань.
Побутове застосування.
Знезаражує, дезодорує повітря в приміщенні, перешкоджає зараженню повітряно-краплинною інфекцією. Під час розпилювання в закритих приміщеннях пригнічує життєдіяльність хвороботворних бактерій і мікроорганізмів. Спрей, що містить 2% ефірної олії будь-якого типу евкаліпта, знищує до 70% бактерій стафілококу, що є в повітрі.
Відлякує комах (комари, москіти, мурахи).
Способи застосування та дозування:
- аромакуричниці: 3-5 крапель;
- ванни: 4-7 крапель;
- сауны: 4-5 к. на 15 м2.
- гарячі інгаляції: 1-2 краплі (4-7 хвилин);
- масаж: 3-5 крапель на 5 мл олії солодкого мигдалю;
* при мигрени (нанести на виски);
* у разі ревматизму;
* у разі невеликих опіків (2 рази на день промокати уражені місця);
* у разі герпесу (3 рази на день наносити олію ватним тампоном);
* при духовій шкірі.
- збагачення кремів, масок, тоніків, шампунів: 2-3 краплі на 10 мл основи;
- аромамедаліони: 2-3 краплі;
- компреси: 4-5 крапель.
- Для захисту від комарів нанести 3 краплі на шкіру голови.
- Рефлексомасаж: змішати евкаліпт з олією мигдалю в пропорції 1:1.
- Спринцювання: додати 3-5 к. евкаліптової олії в 1/2 ч. ложки соди, розчинити у 200 г кип'яченої води.
- Внутрішнє вживання: 1-2 к. евкаліпта з медом, варенням, бісквітами, солодощами, сухофруктами, у хлібній «капсулі» або з не дуже гарячим (надзвичайно ряд компонентів уліткується) трав'яним чаєм. Приймати двічі-тричі на день. Запивати підкисленою водою, соками, чаєм, вином. Антисептичний, жарознижувальний, відхаркувальний, сечогінний засіб, полегшує кашель; використовується у разі ангіні, фронтитів, паразитарних захворювань кишківника, туберкульозу, інфекцій сечовивідних шляхів
Протипоказання:
Не наносити на гіперчутливу шкіру. Усі різновиди ефірної олії евкаліптів не бажано використовувати під час вагітності. Категорично заборонено використання есенцій евкаліптів у будь-якому вигляді для дітей віком до 6 років. Особливо протипоказано для немовлят. Не використовувати у разі високого кров'яного тиску та епілепсії.