Діоксид титану
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: ДТ
- +380 (97) 531-11-33Надежда Гл. менеджер
- +380 (50) 445-22-60Надежда Гл. менеджер
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 17:00 Вівторок 09:00 - 17:00 Середа 09:00 - 17:00 Четвер 09:00 - 17:00 Пʼятниця 09:00 - 17:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Харків
- +380 (97) 531-11-33Надежда Гл. менеджер+380 (50) 445-22-60Надежда Гл. менеджерНадеждаг. Харьков улица Полевая 91, Харків, Україна+380504452260
Діоксид титану
INCI: Titanium Dioxide Powder
Синоніми: Діоксид титану, рутил (TiO2); окис титану, перекис титану, титанію, Titanic ангідрид кислоти, тисник оксид титану (IV) оксид титану білий.
Характеристики:
Зовнішній вигляд: біла порошкова речовина
Яскравість: 92 - 97
Розмір частинок: <5 мікронів
Питома вага: 3,7 - 4,2
pH: 6,5-8,0
Запах: не має
Температура плавлення: 1855C
Температура спалаху: не має (не займається)
Кислотне число: 0,5
Pb — Свинець (макс. г/т) — 10
As — Мишак (макс. г/т) — 1
Hg — Ртуть (макс. г/т) — 1
Водорозчинні солі (%) — 0,25
Стабілен, небажано змішувати із сильними окисниками.
Опис: Діоксид титану — є фізичним (мінеральним) фільтром.
Фізичні фільтри захищають шлях УФ-променів А і В, не даючи їм проникнути в глибокі шари нашої шкіри. Вони мають широкий спектр дії та за високої концентрації в косметичному препараті здатні повністю блокувати УФ-випромінювання, тому отримали назву УФ-блоки. Найпоширеніші з них — діоксид титану й оксид цинку.
Нетоксичний та інертний характер діоксиду титану призводить до його використання як барвника та замутанця в харчових продуктах, ліках і косметичній промисловості. Очищені класи використовуються для таких застосувань:
Фармацевтика — використовується як барвник для мазей, капсул, лосьйонів, кремів, а також різних лікарських форм.
Косметика — використовується як барвник для кремів, лосьйонів, пудри, тіней, помад та інших косметичних засобів, а також як УФ-фільтр для променів класу А і В.
Дія: у косметичному виробництві використовується високоочищений і тонкодисперсний діоксид титану, що має здатність відбивати УФ-промені. Належить до неорганічних ультрафіолетових фільтрів. Такі УФ-фільтри не викликають алергію й не подразнюють шкіру, проте в складі сонцезахисних засобів вони можуть фарбувати її в білий колір. Для того, щоб фізичні УФ-фільтри не були помітні на шкірі, частинки діоксиду титану намагаються зробити дрібнішими.
З діоксидом титану, покритим силікагелем, можна забезпечити захист від УФ-А й УФ-В випромінювань, що позначається у відсотках концентрації, помножених на 2. Тобто, концентрацію у відсотках на 2, ви отримаєте значення сонцезахисного фактора. Наприклад, за концентрації 10% SPF дорівнює 20.
Однак тут є своя межа — дуже дрібні частинки діоксиду титану можуть слугувати фотокаталізатором, тобто речовини, що посилює пошкоджувальну дію УФ-випромінювання. Також занадто дрібні частинки діоксиду титану здатні накопичуватися в шкірному покриві.
Свойства:
- Мінеральний пігмент
- Має сильний ефект вибілювання, освітлює інші пігменти
- Висока непрозорість
- Чудовий УФ-фільтр (захищає шкіру від UVA і UVB променів)
- Покращує зчеплення
- Розбавляє колір пігменту для досягнення правильного тону в косметиці
- Має чудову покриваність, блиск і відбивну здатність
- Не поглинається шкірою
- Адсорбент, також є потужним антибактеріальним засобом
Застосування:
* Догляд за шкірою
* Мінеральна косметика
* Натуральні сонцезахисні засоби
Залежно від конкретних умов його застосовують як наповнювач, як білий пігмент, як фотозахисну добавку в різних виробах — пудрі, тінях для повік, губній помаді, антиперспірантах, захисних кремах. На основі діоксиду титану отримують досконаліші різновиди косметичної сировини, наприклад, перламутровий пігмент (титановану слюду).
Також застосовується як замутник і відбілювач під час виготовлення мила (диспергувати в олії або у воді перед додаванням у мило, щоб уникнути крапину)
Жінкам із чутливою шкірою бажано використовувати сонцезахисні засоби, що містять оксид цинку або діоксид титану. На відміну від хімічних сонцезахисних інгредієнтів, вони не поглинають УФ-променів, а відбивають їх, у такий спосіб запобігаючи подразненню й алергічним реакціям.
Максимальна концентрація: 25%.
У сонцезахисних засобах діоксид титану використовується в концентрації 2-10%.
Технологія використання в емульсіях: диспергувати 1-6%, ретельно перемішуючи, для найкращого результату можна спочатку змішати з розплавленим емульгатором (якщо диспергувати в олії) або гліцерином (якщо диспергувати у воді).
Зберігання: зберігати в чистому, сухому місці за кімнатної температури в оригінальній закритій тарі. В умовах високої вологості може знадобитися зберігання в контрольованих ємностях. Зберігати за температури нижче 77 °C (може бути схильний до швидкого окислення, якщо зберігається за температури вище 77 °C)