Лаурилсульфат натрію технічний
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: ЛН\ТН
- +380 (97) 531-11-33Надежда Гл. менеджер
- +380 (50) 445-22-60Надежда Гл. менеджер
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 17:00 Вівторок 09:00 - 17:00 Середа 09:00 - 17:00 Четвер 09:00 - 17:00 Пʼятниця 09:00 - 17:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Харків
- +380 (97) 531-11-33Надежда Гл. менеджер+380 (50) 445-22-60Надежда Гл. менеджерНадеждаг. Харьков улица Полевая 91, Харків, Україна+380504452260
Лігносульфонат технічний
являють собою природні водорозчинні сульфопродуктивні лігніну. Це суміш різних солей (зокрема натрієвих) лігносульфонових кислот із рясною домішкою редукувальних і мінеральних речовин. Є аніонними поверхнево-активними речовинами (ПАВ).Бують у рідкій і порошкоподібній формі: рідкі — однорідна в'язка рідина темно-коричневого кольору, порошкоподібні — порошок від світло-коричневого до темно-коричневого кольору.
В'язкість розчинів лігносульфонатів залежить від природи катіону та температури, причому сильне зниження в'язкості спостерігається за 20-40 °C. Концентрований розчин лігносульфонатів за 100-120 °C — дуже в'язкий малорухливий продукт, за 20 °C — твердий моноліт.
Застосування технічних лігносульфонатів.
У ливарному виробництві їх застосовують як сполучний матеріал під час виготовлення стрижневих і формувальних сумішей під час чавунного, сталевого та кольорового лиття, добавок до протипригарних фарб.
У хімічній промисловості вони використовуються у виробництві пестицидів, протравників насіння, хімічних засобів захисту рослин.
У будівельній індустрії лігносульфонати застосовують:
- як пластифікатор бетону та цементу;
- як розріджувач цементно-бузкового шламу під час виробництва цементу мокрим способом для зниження вологості шлалу;
- як пластифікувальний і склеювальний матеріал у виробництві гіпсокартонних листів, фанери, деревно-стружкових і деревно-волокнистих плит;
- як коригувальна домішка у виробництві керамзитового гравію;
— як сполучна підвищена водостійкість для знеспилювання і зміцнення ґрунтів в автодорожньому будівництві та транспортних виробах у шахті.
У нафтопродувальній промисловості лігносульфонати застосовують:
- у разі буріння нафтових і газових свердловин як реагент для регулювання основних параметрів бурових розчинів;
- як компонент гелеутворювальних систем для регулювання фільтраційних потоків і обмеження водопритоку в процесах, що підвищують нафтовидатність;
- під час гранулювання технічного вуглецю та пористих наповнювачів із порошкоподібних, сипких матеріалів, шихт;
— у разі агломерації руд чорних металів і брикетування дрібних фракцій вугілля і спецоксу, під час виготовлення брикетів силікоалюмінію.
Лігносульфонати застосовуються у виробництві синтетичних дубників, їх використовують як вихідну сировину та диспергатора, а також використовують як шліфувальний засіб целюлозомістких основ у текстильній промисловості.