Філософія монофосфат
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: АМ
- +380 (97) 531-11-33Надежда Гл. менеджер
- +380 (50) 445-22-60Надежда Гл. менеджер
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 17:00 Вівторок 09:00 - 17:00 Середа 09:00 - 17:00 Четвер 09:00 - 17:00 Пʼятниця 09:00 - 17:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Харків
- +380 (97) 531-11-33Надежда Гл. менеджер+380 (50) 445-22-60Надежда Гл. менеджерНадеждаг. Харьков улица Полевая 91, Харків, Україна+380504452260
Сульфат амонію (аммоній сернокислий) — хімікат, який вітчизняна промисловість випускає у великих кількостях. І не дивно, адже спектр його застосування досить різноманітний. Це і харчове виробництво, і текстильна промисловість, і аграрний сектор. Центральна сіль сірчаної кислоти (друга назва препарату), безпечна для людини, тому її використовують навіть під час хлорування води. У РФ ця речовина була зареєстрована в 1982 році й отримала маркування ГОСТ-9097-82.
Як добриво, цей тук застосовують повсюдно, без прив'язування до кліматичних умов, тому його можна купити в усіх регіонах країни. Особливо гарний амоній сернокислий для весняного внесення, позаяк велика кількість азоту, що входить до його складу, допомагає інтенсивно підстебнути ріст і розвиток садових і городних культур.
Отже, чим же так гарний сульфат амонію? Він:
- Не злежується. Це дає змогу використовувати його під час перекопування ґрунту, причому вносити амонійну сіль дуже легко — ґрунт просто посипають кристалами в процесі перекопування, злегка заглиблюючи фракцію у верхні горизонти. Якщо ж гранули розподілилися нерівномірно — це не страшно, амоній швидко вступає в реакцію дифузії з ґрунтовим комплексом, що дає змогу корисним речовинам рівномірно розподілятися по родючому шару.
- Добре розчиняється у воді. Це дуже корисна властивість для добрива, оскільки дає змогу використовувати його в рідкому вигляді, для кореневих і позакореневих підживлень рослин.
- Іони амонію швидко втрачають рухливість у ґрунтовому комплексі, що допомагає азоту зберегтися в родючому шарі на тривалий час. Він не злітається у формі газоподібних сполук, не вимивається під час дощів і практично повністю споживається корінням.
- Щоб захистити азот зі складу цього добрива від переходу в нітратну форму, для підживлення рослин необхідно використовувати розчин нітрату амонію. Отже, азот не спаде на реакцію нітрифікації з ґрунтовим комплексом.Чим вигідна амонійна форма солі? Вона набагато краще засвоюється рослинами й не накопичується в їхніх плодах і полуницях навіть у разі надмірного внесення.
- Сульфат амонію не належить до отруйних речовин, не виділяє отруйні пари, що неабияк спрощує його використання як добриво. Немає потреби одягатися в захисний одяг і стежити за дотриманням правил техніки безпеки. Ще одним доказом його нешкідливості може бути той факт, що цей препарат застосовують у харчовій промисловості для розщеплення білкових сполук. Сульфат амонію широко застосовують як добрива у всіх кліматичних зонах нашої країни. Високий вміст у його складі азоту та сірки дає змогу використовувати цей тук як стартовий підживлення, який підстібає розвиток рослин. Під час внесення агрохімікату в добриво треба врахувати, що він підкислює ґрунт, тому цей сірно-азотний комплекс рекомендується застосовувати на землях із лужною та нормальною реакцією.