Кошик
69 відгуків
Обробка замовлень здійснюється в будні дні 10:00-17:00
+380956875193
+380956875193
+380662028695
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Гума і техпластина

Пароніти,Асбокартон,Асботкань,Техпластина,Гальмівна стрічка.

Резина (від лат. resina «смола») — еластичний матеріал, що отримується вулканізацією каучуку.

Застосовується для виготовлення шин для різного транспорту, ущільнювачів, шлангів, транспортерних стрічок, медичних, побутових і гігієнічних виробів і ін.
Перше застосування
Першим та єдиним застосуванням протягом приблизно 80 років було виготовлення гумки для стирання слідів олівця на папері. Вузькість застосування каучуку обумовлювалася висиханням і твердненням каучуку.
Застосування
Гума використовується у виробництві автомобільних, мотоциклетних і велосипедних шин, гумотехнічних виробів, — це транспортерні стрічки, приводні ремені, напірні і напірно-всмоктувальні рукави, дюритовые вироби, технічні пластини, гумові кільця різноманітних ущільнювачів, віброізоляторів і вибродемпферов, а також гумових підлогових покриттів і гумового взуття наприклад, чобіт, калош.

З гуми виготовляють презервативи (засіб контрацепції), медичні та захисні рукавички, спеціальні костюми для військ РХБЗ та цивільної оборони (шолом-маски протигазів, ЗЗК, Л-1 і т. д.).

Гуми діляться за призначенням:
маслобензостойкие;кислотостойкие;агрессивостойкие;теплостойкие;температуростойкие;озоностойкие;токопроводящие;